FORGOT YOUR DETAILS?

Bu alandan steril ürün paketlemelerinde kullanılmak üzere medikal nitelikte hammaddeler ile üretilmiş Medikal Ürün Poşetlerimize ulaşabilir, paketleme yapacağınız ürününüze göre ihtiyacınız olan ebat ve tipte, dilerseniz de tanımlayacağınız içerik basılmış halde doğrudan üreticisinden temin edebilirsiniz.

Vivo 2002 yılından beri hem yerel hem globalde lider tıbbi malzeme üreticilerine medikal nitelikte baskılı/baskısız ambalaj malzemelerini tedarik eden, kalite sistem sertifikasyonu ve üretim onaylarına haiz Türkiye'nin Sağlık ambalajları üreticisidir.

MERAK EDİLENLER..

Farklı sorularınız için whatsapp linkine tıklayın, hemen cevaplandıralım.

Medikal ambalaj, içerisindeki medikal ürünü, üretim alanından son kullanıcıya dek dış koşullarından koruyarak muhafaza eden, sterilizasyon prosesinin gerektirdiği kontrollü geçirgenliği ve sonrası raf ömrü boyunca da mikrobiyal kirlenmeye karşı bariyer özelliği sağlayabilen "medikal sınıf" malzemelerden uygun ortam ve teknolojilerle  imal edilmektedir.

Ambalaj içeriği ürünün steril veya nonsteril olmasına bağlı olarak kullanılan malzeme nitelikleri değişir, buna bağlı olarak farklı malzeme kombinasyonlarında çok farklı ambalaj yapıları oluşturulabilir. Ancak ambalaj formu olarak hazır poşetler veya otomatik paketleme makinelerine uyumlu bobinler Steril ürünlerde sterilizasyon metoduna dayanıklı ve proses parametreleri ile uyumlu malzemeler kullanılmalıdır, aksi halde sterilizasyon sonrası paket içeriği ürünü steril halde muhafaza etmek mümkün olmayacaktır.

Steril ürünlerde ürün ambalajının genel gereksinimlerini karşılamanın yanısıra, sterilizasyon metoduna dayanıklı ve proses parametreleri ile uyumlu malzemeler kullanılmalıdır. Aksi halde sterilizasyon sonrası paket içeriği ürünü steril halde muhafaza etmek mümkün olmayacaktır.

İhtiyaç duyduğunuz ürünün tesbiti için yandaki whatsapp düğmesine tıklayarak bizimle anlık iletişim kurabilirsiniz. Ürün ve uygulamanıza doğru ambalajı birlikte tanımlar, en kısa sürede tedarik ederiz.

BİZ?

HAKKIMIZDA..

Vivo 2002 yılından beri hem yerel hem globalde lider tıbbi malzeme üreticilerine medikal nitelikte baskılı/baskısız ambalaj malzemelerini tedarik eden, kalite sistem sertifikasyonu ve üretim onaylarına haiz Türkiye'nin Sağlık ve Gıda ambalajları üreticisidir.

Sağlık sektöründe temiz alan ve cGMP üretim tecrübesine haiz insan kaynağı ile ambalaj sektörünün en son teknolojilerini buluşturan uzman bir esnek ambalaj tedarikçisidir.

Yurtiçi ve dışında yüzlerce üreticide onaylı tedarikçi konumunda esnek ambalaj malzemeleri sağlayan, ISO9001 kalite sistem sertifikasyonuna ve Tarım Bakanlığı Gıda Ambalajı üretim izinlerine sahip %100 Türk sermayeli bir kuruluştur.

YÜZLERCE REFERANSIMIZDAN BAZILARI..

Bizi beğenin!

5894

BİZİ TAKİP EDİN

5374

BİZİ TAKİP EDİN

3841
TOP
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?