Blister İlaç Folyoları

İlaç ve bitkisel drog sanayinde tablet, film kaplı tablet, draje veya kapsül gibi katı ürün formlarında PVC/PVdC alt folyo üzerine ısıl yapışmalı kapak folyosu şeklinde kullanılan sert alüminyum folyo tipleridir.

Uygulanan baskı yüksek ısılardaki yapıştırma çenelerine karşı dirençlidir ve talebe göre her iki yüze de baskı uygulanabilmektedir.

Strip/Süpozituar Folyolar

İlaç ve bitkisel drog sanayinde nem/gaz/ışık bariyeri talep edilen uygulamalarda kullanılır. Bir kavite verilmeden ürünü saran ve zarf şeklinde kendine ısıl yapışmayla kapanıp nihai kullanıcı tarafından kolaylıkla yırtılarak açılabilen çok katlı, esnek alüminyum folyo tipleridir.

Talebe bağlı olarak yüksek kalitede baskı uygulaması yapılabilir.

Poşet&Saşe Folyoları

İlaç ve kozmetik sektörlerinde toz veya sıvı dolum yapmak maksadıyla dikey dolum makinelerinde kullanılan ve kendine ısıl kapanarak bir poşet veya zarf formu oluşturan çok katmanlı ambalaj malzemesidir. Farklı bariyer değerlerinde üretilebilen, yırtılarak veya soyularak açılabilen özellikler kazandırılabilir.

İstenilen içerikte, çok renkli / yüksek detayda baskı uygulamaları yapılabilir.

Cold Form (alu/alu) Folyolar

İlaç Sanayinde en yüksek nem/gaz/ışık bariyeri talep eden uygulamalarda kullanılan ve paketleme hattı üzerinde soğuk form verme prosesi ile kavite oluşturulabilen çok katlı alüminyum folyo tipleridir. Ürünü muhafaza eden form almış bir alt web olarak kullanılır ve blister folyo ile ısıl kapama yapılarak kapanır. Yüksek kimyasal dirence sahiptir.

Baskısız olarak kullanılır, isteğe bağlı olarak kodlama/baskı mümkündür.

* Tüm ürünler sağlık sektörünün talep ettiği hassas üretim koşulları sağlanmış kontrollü bir fiziki altyapı üzerinde; ISO9001 kalite sistemi ve cGMP gereksinimlerine uygun iş akışlarıyla üretilmekte ve takip edilmektedir. Vivo iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine hizmet verirken 15 yılı aşkın temiz alan üretim deneyimlerini ve en gelişmiş sektörel talepleri de dikkate alarak hareket eder.